מכונת קפה למשרד

בעולם ההיי-טק המתקדם, אנשים עובדים במשרדים במשך שעות רבות בכל יום. העובדים זקוקים מדי פעם למנוחות קצרות לצורך אכילה, שתייה והתרעננות. חלק מסוים במשרד מוקצה ליחידת מטבח קטנה ובה סוגי שתייה ולעתים אפילו עוגות, עוגיות ושאר מוצרי מזון. בעבר נהוג היה להכין את משקאות הקפה השונים באופן ידני. כל אחד לפי העדפותיו הוא. היום, כמעט שלא נמצא משרד שאין בו מכונת קפה אחת לפחות. מכונות קפה למשרד הפכו להיות טרנד נפוץ מאוד בימנו.

זקוקים למכונת קפה למשרד? לחצו כאן

מכונות קפה משרדיות מתוכנתות כך שהן תהיינה מוכנות לשימוש גבוה ותכוף בהן. הן גדולות ומשוכללות יותר ממכונות הקפה הביתיות והן נוחות לשימוש. הממוצע של כוסות שתייה ליום אותן מכונת הקפה מסוגלת לייצר הוא בין 20 ל-30 כוסות. מכונת קפה מכינה את המשקאות במהירות וללא טרחה מצד האנשים והיא מספקת מגוון של משקאות קפה. עובדי המשרדים נהנים מאיכות גבוהה של משקאות קפה, מנוחות ומפשטות ההכנה.

מכונות קפה או כפי שהן נקראות גם "מכונות אספרסו" מכינות משקאות קפה איכותיים שלא מביישים אף בית קפה ואף מסעדה. לאספרסו מהמכונה יש ארומה נפלאה, ריח טוב וטעם משובח של קפה. כדי לשמור על איכות הקפה היוצא מהמכונות, יש לשמור על מכונות הקפה עצמן, לנקות אותן מבפנים – דוד מים וצינורות, חשוב להקפיד על טחינת הקפה ועל טמפרטורה נכונה ומתאימה של המים.

בחירה נכונה של מכונת קפה למשרד

לפני שקונים מכונת קפה למשרד כדאי לסקור את ההיצע בשוק ולראות איזו מכונה מתאימה יותר למשרד מבחינת התועלת שתביא ומבחינת העלות. ישנם סוגים שונים של מכונות קפה למשרד. כל מכונת קפה מספקת משקאות מסוימים ועונה על דרישות שונות, ולפי זה נקבע המחיר. משרדים שרוכשים את מכונות הקפה ייקחו בחשבון את העלות הכספית אל מול איכות הקפה שנוצר.

לדוגמה: מכונות קפה שהבסיס הוא בקפה מיובש בהקפאה עמוקה הן הזולות ביותר עבור כל כוס, ולעומתה מכונות קפה שהבסיס הוא על פולי קפה ועל חלב, הן יקרות אך נותנות את הקפה האיכותי והטעים ביותר. מכונות קפה שמבוססות על קפסולות קפה הן היקרות ביותר מכל מכונות הקפה.

מכונות קפה למשרד- סוגים

  • "בריו 250"– מכונת קפה למשרד שמבוססת על אבקות ועל פולי קפה. זוהי מכונת אספרסו שטוחנת את הפולים לכל כוס באופן נפרד. המכונה טוחנת את פולי הקפה וממצה אותם באופן המרבי ביותר, וניתן ליהנות משמונה סוגי משקאות חמים.
  • "ריאה אקסס"– מכונת קפה למשרד שמבוססת על אבקות מוכנות. סוג זה של מכונות קפה הוא הנפוץ והנמכר ביותר בישראל. שני דגמים לסוג "ריאה אקסס": מכונה שמבוססת על קפה אינסטנט ומכונה שטוחנת פולי קפה טריים ומשובחים. בשני הדגמים אפשר ליצור לכל כוס הקצפה וארומה מיוחדת. מכונת קפה זו מציעה שמונה סוגי שתייה: אספרסו, קפה הפוך, קפוצ'ינו, שוקולטה, תה נענע ועוד.
  • "קרמבה"– מכונת קפה למשרד שמבוססת גם היא על אבקות קפה. המכונה פועלת במהירות גבוהה ומצוידת בדוד מים גדול במיוחד של 20 ליטר, שבזכותו אפשר למלא קנקן שלם בלחיצה אחת על הכפתור. המכונה מציעה שמונה סוגים של משקאות כגון אספרסו, מקיאטו, קפוצ'ינו, קרם ונילה, תה ועוד. מכונת "קרמה" מתאימה למקומות גדולים בהם צריכת השתייה היא רבה.
  • "יורה"– מכונת קפה שמבוססת על פולי קפה וחלב. פולי הקפה נטחנים במכונה ואחר כך החלב מוקצף. ישנה אפשרות לבחור בין חלב חם לבין קצף סמיך. תפעול המכונה הוא קל מאוד ואיכות המשקאות היא גבוהה במיוחד.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.